Contact

Hoofdvestiging Nederland

Customer service

Wij zijn telefonisch bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 18:00. 
Onze afdeling Customer Service voor boekverkopers is ook bereikbaar op zaterdagen van 9:00 tot 12:00. 
Met uitzondering van 1 januari, 22 april, 27 april, 30 mei, 10 juni, 25 december en 26 december.

Lostijden zijn van 07:00 tot 16:00 uur.

Boekverkoper

+31 345 47 58 88
boekverkoper@cb.nl

Educatief

+31 345 47 58 84
educatief@cb.nl

Healthcare

+31 345 47 58 66
healthcare@cb.nl

Uitgeverij

+31 345 47 58 85
uitgeverij@cb.nl

Vervoer

+31 345 47 51 35
vervoer@cb.nl

Hulpmiddelbezorgd.nl

0800-2110
service@hulpmiddelbezorgd.nl

Bezoekadres

Erasmusweg 10 
4104 AK Culemborg

Plan uw route
Nederland

Receptie

Bereikbaar op werkdagen van 8:00 tot 17:30

+31 345 47 59 11
info@cb.nl

Bezoekadres

Erasmusweg 10 
4104 AK Culemborg

Postadres

Postbus 125
4100 AC Culemborg